7/24 ACIK
istanbulUĞUR TEKNİKTESİSAT

HAKKIMIZDA

www.gommerezervuarservisi.net

İstanbul Gömme Rezervuar Servisi olarak tecrübemiz ve deneyimli servis çalışanlarımızla 10 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz.İstanbul daki yerimizi, değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için 2007 yılında yeni yerimize taşıdık. 2007’den beri Serel, Japar,Sanica,Siamp,Creavit,Geberit,Kale,Vitra.Grohe,Servisi olarak en son teknolojiye uygun sistem ve ürünleri kullanarak Rezervuarınızın bakım ve onarımlarını gerçekleştirmeye ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini sürdürmeye devam ediyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz; tecrübelerimizle, yenilikleri takip etmemiz ve verimli çalışmamızla koşulsuz müşteri memnuniyeti yaratmak, şirketinden ve yaptığı işlerden memnun çalışanlara sahip olmaktır. Bulunduğumuz çevreye ve topluma değer katmak ve müşterilerimiz ve tüm iş ortaklarımızın memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutarak, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, servis hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; sürekli gelişimi, değişimi ve yenilikçiliği benimseyen, çalışanları ve kurumsal yapısıyla çevresine güven veren bir şirket olmaktır. Müşterilerimize, Rezervuarları en güvenilir ve kaliteli servise emanet etmenin verdiği huzuru devam ettirmek, kaliteli hizmet ile birlikte insana ve çevreye saygılı olmak ve mevcut çalışma şartlarını ve kendimizi sürekli geliştirmektir.