Serel Servisi

Gömme rezervuar Serel servisi olarak Serel markalı klozet ve sifonların özel servis hizmeti sunulmaktadır. Serel gömme klozet arızası su kaçırma,su doldurmama,ses yapma,kısacası çalışma sistemindeki Arızaları Serel Servisi sayesinde tekrar rezervuarınıza kullanıma sunuyoruz.

Gömme Rezervuar tesisatçısı

Rezervuar tamiri ciddi bir iştir,her tesisatçının ve ustanın insafına bırakılamaz. Serel rezervuar arızası tamiri için güvenilir ustalarımızla size bir telefon kadar yakınız.

İstanbul Serel Gömme Rezervuar Servisi

Duvara gömülü rezervuar yani gömme sifon veya gömme rezervuar tabir edilen rezervuarlar ara ara sorun çıkarmaktadır. İstanbul Serel gömme klozet tamiri için yedek parça montajı Serel şamandıra Serel boşaltma Serel kapak Serel taharet musluğu gibi garantili orjinal parça kullanmaktayız.
İstanbul Serel Servisi

 

İstanbul Serel gömme rezervuar servisi

 

İstanbul Serel rezervuar iç takım tamiri için tecrübeli teknik personel ve servis araçlarımızla hizmet vermekteyiz. İstanbul Serel sifon su kaçırdığında lütfen kapak veya iç takım parçalarına müdahale etmeden önce bizi arayıp bilgi alınız.

 

İstanbul Serel Sifon Tamiri

İstanbul Serel şamandıra fiyatı Serel boşaltma fiyatı Serel kapak fiyat bilgisi iletişim numaralarımızdan öğrenebilirsiniz. Serel Gömme rezervuarlar banyonuzda tuvaletinizde yer kaplamadığı için ve şık görünümü itibariyle estetik görünüme sahiptir. Duvardan gömülü rezervuar ve sifonlar son zamanlarda çokça tercih edilmektedir. Serel gömme rezervuar parçaları suyla sık temas etmesi ve harekete dayalı sistem olduğu için birkaç yılda bir arıza vermektedir.

 

İstanbul Serel Asma Klozet Tamircisi

İstanbul Serel servisi rezervuar tamiri gibi gömme klozetlerin iç takım tamir ve montajnı yapar.İstanbul Serel tamir iletişim bilgilerimizden hafta içi servis talep edebilirsiniz. İstanbul Serel bölge servisi Serel rezervuar bakım hizmeti için İstanbul servis. Serel Klozet Sifonlar su tasarrufu Ve müşteri memnuniyetine özen gösteren Serel gömme sifon modelleriyle banyolarımızın vazgeçilmez ürünlerindendir. Serel rezervuar 3 ve 6 litre su kullanıma uygun olup su Tasarrufuna önem vermektedir.

 

İstanbul Serel Servis Telefon İletişim Numarası

İstanbul Serel gömme rezervuar şamandıra suyu alıp depo dolduktan sonra kapatma görevi gören parçadır. Serel Boşaltma Depodaki suyu isteğe bağlı az veya çok kullanım için boşalım yaptıktan sonra taş içine suyun gelmesini engelleyen sistemdir.
Birçok markaya göre Serel gömme sifonlar daha kullanımlı ve fiyat bakımındanda maliyeti dahada azdır. İstanbul Serel servisi olarak amacımız duvara gömülü rezervuarı kırmaya gerek kalmadan Serel yedek parça değişim sayesinde ilk günki gibi rezervuarınızı kullanıma sunmaktır.

Serel Yapılacak Onarım İşlem Açıklaması Serel Gömme Rezervuar Tamiri Serel Servis Gelme Süresi Serel Yapılan Hizmet Garantisi
Serel Gömme Sifon Tamiri Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 1 Yıl
Serel Rezervuar Servisi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 1 Yıl
Serel Gömme Klozet Servisi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 1 Yıl
Serel Basma Butonu Montajı Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 1 Yıl
Serel Servis İletişim Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 1 Yıl
Serel Tamir Servisi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 1 Yıl
Serel Asma Klozet Montajı Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün  1 Yıl