Nova Servisi

Gömme rezervuar Nova servisi olarak Nova markalı klozet ve sifonların özel servis hizmeti sunulmaktadır. Nova gömme klozet arızası su kaçırma,su doldurmama,ses yapma,kısacası çalışma sistemindeki Arızaları Nova Servisi sayesinde tekrar rezervuarınıza kullanıma sunuyoruz.

Gömme Rezervuar tesisatçısı

Rezervuar tamiri ciddi bir iştir,her tesisatçının ve ustanın insafına bırakılamaz. Nova rezervuar arızası tamiri için güvenilir ustalarımızla size bir telefon kadar yakınız.

Nova Gömme Rezervuar Servisi

Duvara gömülü rezervuar yani gömme sifon veya gömme rezervuar tabir edilen rezervuarlar ara ara sorun çıkarmaktadır. Nova gömme klozet tamiri için yedek parça montajı Nova şamandıra Nova boşaltma Nova kapak Nova taharet musluğu gibi garantili orjinal parça kullanmaktayız.

Nova Sifon Tamiri

Nova şamandıra fiyatı Nova boşaltma fiyatı Nova kapak fiyat bilgisi iletişim numaralarımızdan öğrenebilirsiniz. Nova Gömme rezervuarlar banyonuzda tuvaletinizde yer kaplamadığı için ve şık görünümü itibariyle estetik görünüme sahiptir. Duvardan gömülü rezervuar ve sifonlar son zamanlarda çokça tercih edilmektedir. Nova gömme rezervuar parçaları suyla sık temas etmesi ve harekete dayalı sistem olduğu için birkaç yılda bir arıza vermektedir.

Nova Servisi İletişim

Nova rezervuar iç takım tamiri için tecrübeli teknik personel ve servis araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Nova sifon su kaçırdığında lütfen kapak veya iç takım parçalarına müdahale etmeden önce bizi arayıp bilgi alınız.

Nova Asma Klozet Tamircisi

Nova servisi rezervuar tamiri gibi gömme klozetlerin iç takım tamir ve montajnı yapar. Nova tamir iletişim bilgilerimizden hafta içi servis talep edebilirsiniz. Nova bölge servisi Nova rezervuar bakım hizmeti için teknik servis. Nova Klozet Sifonlar su tasarrufu ve müşteri memnuniyetine özen gösteren Nova gömme sifon modelleriyle banyolarımızın vazgeçilmez ürünlerindendir. Nova rezervuar 3 ve 6 litre su kullanıma uygun olup su Tasarrufuna önem vermektedir.

 

Nova Servis Telefon İletişim Numarası

Nova gömme rezervuar şamandıra suyu alıp depo dolduktan sonra kapatma görevi gören parçadır. Nova Boşaltma Depodaki suyu isteğe bağlı az veya çok kullanım için boşalım yaptıktan sonra taş içine suyun gelmesini engelleyen sistemdir.

Nova İstanbul

Birçok markaya göre Nova gömme sifonlar daha kullanımlı ve fiyat bakımındanda maliyeti dahada azdır. Nova servisi olarak amacımız duvara gömülü rezervuarı kırmaya gerek kalmadan Nova yedek parça değişim sayesinde ilk günki gibi rezervuarınızı kullanıma sunmaktır.

Nova Yapılacak Onarım İşlem Açıklaması Nova Gömme Rezervuar Tamiri Nova Servis Gelme Süresi Nova Yapılan Hizmet Garantisi
Nova Gömme Sifon Tamiri Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 1 Yıl
Nova Rezervuar Servisi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 1 Yıl
Nova Gömme Klozet Servisi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 1 Yıl
Nova Basma Butonu Montajı Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 1 Yıl
Nova Servis İletişim Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 1 Yıl
Nova Tamir Servisi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 1 Yıl
Nova Asma Klozet Montajı Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün  1 Yıl