Kale Servisi

Gömme rezervuar Kale servisi olarak Kale markalı klozet ve sifonların özel servis hizmeti sunulmaktadır. Kale gömme klozet arızası su kaçırma,su doldurmama,ses yapma,kısacası çalışma sistemindeki Arızaları Kale Servisi sayesinde tekrar rezervuarınıza kullanıma sunuyoruz.

Gömme Rezervuar tesisatçısı

Rezervuar tamiri ciddi bir iştir,her tesisatçının ve ustanın insafına bırakılamaz. Kale rezervuar arızası tamiri için güvenilir ustalarımızla size bir telefon kadar yakınız.

İstanbul Kale Gömme Rezervuar Servisi

Duvara gömülü rezervuar yani gömme sifon veya gömme rezervuar tabir edilen rezervuarlar ara ara sorun çıkarmaktadır. İstanbul Kale gömme klozet tamiri için yedek parça montajı Kale şamandıra Kale boşaltma Kale kapak Kale taharet musluğu gibi garantili orjinal parça kullanmaktayız.
İstanbul Kale Servisi

 

İstanbul Kale gömme rezervuar servisi

 

İstanbul Kale rezervuar iç takım tamiri için tecrübeli teknik personel ve servis araçlarımızla hizmet vermekteyiz. İstanbul Kale sifon su kaçırdığında lütfen kapak veya iç takım parçalarına müdahale etmeden önce bizi arayıp bilgi alınız.

 

İstanbul Kale Sifon Tamiri

İstanbul Kale şamandıra fiyatı Kale boşaltma fiyatı Kale kapak fiyat bilgisi iletişim numaralarımızdan öğrenebilirsiniz. Kale Gömme rezervuarlar banyonuzda tuvaletinizde yer kaplamadığı için ve şık görünümü itibariyle estetik görünüme sahiptir. Duvardan gömülü rezervuar ve sifonlar son zamanlarda çokça tercih edilmektedir. Kale gömme rezervuar parçaları suyla sık temas etmesi ve harekete dayalı sistem olduğu için birkaç yılda bir arıza vermektedir.

 

İstanbul Kale Asma Klozet Tamircisi

İstanbul Kale servisi rezervuar tamiri gibi gömme klozetlerin iç takım tamir ve montajnı yapar.İstanbul Kale tamir iletişim bilgilerimizden hafta içi servis talep edebilirsiniz. İstanbul Kale bölge servisi Kale rezervuar bakım hizmeti için İstanbul servis. Kale Klozet Sifonlar su tasarrufu Ve müşteri memnuniyetine özen gösteren Kale gömme sifon modelleriyle banyolarımızın vazgeçilmez ürünlerindendir. Kale rezervuar 3 ve 6 litre su kullanıma uygun olup su Tasarrufuna önem vermektedir.

 

İstanbul Kale Servis Telefon İletişim Numarası

İstanbul Kale gömme rezervuar şamandıra suyu alıp depo dolduktan sonra kapatma görevi gören parçadır. Kale Boşaltma Depodaki suyu isteğe bağlı az veya çok kullanım için boşalım yaptıktan sonra taş içine suyun gelmesini engelleyen sistemdir.
Birçok markaya göre Kale gömme sifonlar daha kullanımlı ve fiyat bakımındanda maliyeti dahada azdır. İstanbul Kale servisi olarak amacımız duvara gömülü rezervuarı kırmaya gerek kalmadan Kale yedek parça değişim sayesinde ilk günki gibi rezervuarınızı kullanıma sunmaktır.

Kale Yapılacak Onarım İşlem Açıklaması Kale Gömme Rezervuar Tamiri Kale Servis Gelme Süresi Kale Yapılan Hizmet Garantisi
Kale Gömme Sifon Tamiri Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 1 Yıl
Kale Rezervuar Servisi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 1 Yıl
Kale Gömme Klozet Servisi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 1 Yıl
Kale Basma Butonu Montajı Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 1 Yıl
Kale Servis İletişim Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 1 Yıl
Kale Tamir Servisi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 1 Yıl
Kale Asma Klozet Montajı Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün  1 Yıl