7/24 ACIK
istanbulUĞUR TEKNİKTESİSAT

Bocchi Servisi

Gömme rezervuar Bocchi servisi olarak Bocchi markalı klozet ve sifonların özel servis hizmeti sunulmaktadır. Bocchi gömme klozet arızası su kaçırma,su doldurmama,ses yapma,kısacası çalışma sistemindeki Arızaları Bocchi Servisi sayesinde tekrar rezervuarınıza kullanıma sunuyoruz.

Gömme Rezervuar tesisatçısı

Rezervuar tamiri ciddi bir iştir,her tesisatçının ve ustanın insafına bırakılamaz. Bocchi rezervuar arızası tamiri için güvenilir ustalarımızla size bir telefon kadar yakınız.

Bocchi Gömme Rezervuar Servisi

Duvara gömülü rezervuar yani gömme sifon veya gömme rezervuar tabir edilen rezervuarlar ara ara sorun çıkarmaktadır. Bocchi gömme klozet tamiri için yedek parça montajı Bocchi şamandıra Bocchi boşaltma Bocchi kapak Bocchi taharet musluğu gibi garantili orjinal parça kullanmaktayız.

 

 

Bocchi rezervuar iç takım tamiri için tecrübeli teknik personel ve servis araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Bocchi sifon su kaçırdığında lütfen kapak veya iç takım parçalarına müdahale etmeden önce bizi arayıp bilgi alınız.

 

Bocchi Sifon Tamiri

Bocchi şamandıra fiyatı Bocchi boşaltma fiyatı Bocchi kapak fiyat bilgisi iletişim numaralarımızdan öğrenebilirsiniz. Bocchi Gömme rezervuarlar banyonuzda tuvaletinizde yer kaplamadığı için ve şık görünümü itibariyle estetik görünüme sahiptir. Duvardan gömülü rezervuar ve sifonlar son zamanlarda çokça tercih edilmektedir. Bocchi gömme rezervuar parçaları suyla sık temas etmesi ve harekete dayalı sistem olduğu için birkaç yılda bir arıza vermektedir.

 

Bocchi Asma Klozet Tamircisi

Bocchi servisi rezervuar tamiri gibi gömme klozetlerin iç takım tamir ve montajnı yapar. Bocchi tamir iletişim bilgilerimizden hafta içi servis talep edebilirsiniz. Bocchi bölge servisi Bocchi rezervuar bakım hizmeti için  servis. Bocchi Klozet Sifonlar su tasarrufu Ve müşteri memnuniyetine özen gösteren Bocchi gömme sifon modelleriyle banyolarımızın vazgeçilmez ürünlerindendir. Bocchi rezervuar 3 ve 6 litre su kullanıma uygun olup su Tasarrufuna önem vermektedir.

 

Bocchi Servis Telefon İletişim Numarası

Bocchi gömme rezervuar şamandıra suyu alıp depo dolduktan sonra kapatma görevi gören parçadır. Bocchi Boşaltma Depodaki suyu isteğe bağlı az veya çok kullanım için boşalım yaptıktan sonra taş içine suyun gelmesini engelleyen sistemdir.
Birçok markaya göre Bocchi gömme sifonlar daha kullanımlı ve fiyat bakımındanda maliyeti dahada azdır. Bocchi servisi olarak amacımız duvara gömülü rezervuarı kırmaya gerek kalmadan Bocchi yedek parça değişim sayesinde ilk günki gibi rezervuarınızı kullanıma sunmaktır.

 

bocchi gömme rezervuar tamiratı nasıl yapılır
bocchi gömme rezervuar iç takımı nasıl değişir
bocchi gömme rezervuar şamandıra arızası
bocchi gömme sifon tamirat ustası
bocchi klozet iç takımı
bocchi sifon mekanizması
rezervuar kapağı fiyatı
bocchi rezervuar fiyatları
bocchi gömme rezervuar arızaları
bocchi klozet parçaları

1 thought on “Bocchi Servisi

  1. Merhabalar benim gömme rezervasyon arızalandı devam li kendince su akitiyor yardı.ci olabilirmisiniz aradım sizi ama cevaplanmiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir